Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων

Νέα Σμύρνη 20/02/2015

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο Γονέων και Κηδεμόνων του Πρότυπου Πειραματικού Λυκείου Νέας Σμύρνης, που προέκυψε από τις εκλογές της 11ης Φεβρουαρίου 2015 και που ομόφωνα συγκροτήθηκε σε σώμα στις 15 /02/ 2015, έχει ως εξής:

Πρόεδρος:                   Χριστόπουλος  Ιωάννης, τηλ.: 6944 345 588

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αντιπρόεδρος :           Παντελάκης Δημήτριος τηλ.: 6944 289 852

Γενικός Γραμματέας: Μουστάκη-Μαραβελάκη  Ευαγγελία τηλ.: 6942 252 265

Ταμίας:                       Λινάρδου-Τσιρλιγκάνη Πολυτίμη  τηλ.: 6978 680 094

Μέλη .:                       Νασιμπιάν Αντώνιος τηλ.: 6947 888 374

Ζώγα Ντάρια τηλ.: 6983 423 882

Σώζος Ηλίας  τηλ.: 6945 800 075

Το Διοικητικό Συμβούλιο είναι στη διάθεσή σας για οποιοδήποτε θέμα σχετικά με το σχολείο  μας.

Με εκτίμηση

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                              Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ                                    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥΣΤΑΚΗ

Σύλλογος Φοιτησάντων

Στη Νέα Σμύρνη λειτουργεί από το 1938 ο Σύλλογος Φοιτησάντων στην Ευαγγελική Σχολή. Ανάμεσα στα ιδρυτικά μέλη του Συλλόγου ήταν ο Ακαδημαϊκός Γεώργιος Ιωακείμογλου και ο Αριστοτέλης Ωνάσης, παλιοί μαθητές της Σχολής. Στόχος του Συλλόγου είναι η διατήρηση της μεγάλης ιστορίας της Σχολής και η σύσφιγξη των δεσμών ανάμεσα στους παλιούς και νέους μαθητές της.

Μέλη του μπορούν να γίνουν όσοι φοίτησαν ένα έτος τουλάχιστον στην Ευαγγελική Σχολή.

Η διεύθυνση του Συλλόγου είναι: Ν. Πλαστήρα 77, Ν. Σμύρνη,

και τηλέφωνο-φαξ: 210 9313761